KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13603174
nr 1360 3174
Etsningar
8 st, växtplanscher, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 18x11 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:37:46
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr